O firmie Kamieniarstwo D&J Gromiec

Kamieniarstwo Gromiec jest rodzinną firmą z ponad kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku wyrobów kamieniarskich. Przez wiele lat naszej obecności na rynku daliśmy się poznać jako profesjonalny i godny zaufania partner w wielu inwestycjach w kraju i za granicą.

Kamieniarstwo D&J Gromiec jest jednym z wiodących polskich producentów wysokiej jakości wyrobów granitowych, dostarczanych z własnej kopalni granitu. Swoje produkty oferujemy zarówno dla firm budowlanych jak i dla klienta indywidualnego w kraju i za granicą.

Dążąc do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości produktów granitowych staramy się działać z zasadami zrównoważonego rozwoju m.in. poprzez minimalizowanie zużycia energii i zasobów już na etapie produkcji. Inwestujemy w rozwój, wierząc że innowacyjne rozwiązania w produkcji i procesach pozwolą na dostarczanie wysokiej jakości wyrobów granitowych przy jednoczesnym poszanowaniu zasobów środowiska.

Nasza siedziba

Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Rogoźnicy, w woj. dolnośląskim. Posiadamy własny, duży obiekt produkcyjny, gdzie w oparciu o innowacyjny park maszynowy, w tym najnowocześniejsze światowe rozwiązania technologiczne oraz wykwalifikowaną kadrę jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego rodzaju zamówień, także tych nietypowych.

Pracujemy w oparciu o surowiec z własnej, pobliskiej kopalni granitu a także sprowadzamy materiał kamieniarski z kopalni m.in. w Brazylii i Indiach.

Wysoka jakość produktów granitowych

Wizytówką naszej firmy jest wysoka jakość oferowanych produktów granitowych. Nasz park maszynowy pracuje w oparciu o technologie światowej klasy, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie elastyczności i ciągłość produkcji, co gwarantuje sprawną i skuteczną obsługę dużych inwestycji, jak i klientów indywidualnych.

Naszym celem jest produkowanie wyrobów granitowych oraz świadczenie profesjonalnych usług w pełni zaspokajających oczekiwania i potrzeby klientów.

Wyroby granitowe wyprodukowane w Kamieniarstwie Gromiec znajdą Państwo w wielu zakątkach naszego kraju ale również w całej Europie m.in. w Austrii, Estonii, Francji, na Litwie, Łotwie oraz w Niemczech.

Obszar działania

Oferujemy zaopatrzenie w wyroby z kamienia naturalnego dla inwestycji budowlanych oraz dla klientów indywidualnych na terenie całego kraju oraz Europy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służąc fachową pomocą na każdym z etapów inwestycji. Oferujemy wyroby z granitu strzegomskiego z własnej kopalni oraz z innych kamieni, w tym importowanych m.in. z Indii i Brazylii.

DOŚWIADCZENIE

Długoletnia obecność przedsiębiorstwa D&J Gromiec na rynku kamieniarskim, stałe dążenie do podnoszenia jakości naszych wyrobów oraz wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów budowały doświadczenie naszego przedsiębiorstwa. Dziś jesteśmy nowoczesną firmą z tradycjami, którą klienci darzą zaufaniem.

Przez wiele lat naszej działalności powierzono nam realizację tak wyjątkowych zleceń jak dostawy materiałów na realizację placu Piłsudskiego w Warszawie, placu pod bramą brandenburską w Berlinie, głównego rynku w Halle, kompleksu szkół w Lörrach, czy odrestaurowanie ścieżki granicznej w Forst.

Nasze produkty dostarczamy na rynek krajowy dla ponad 50 stałych odbiorców, w tym największych firm branży budowlanej oraz na rynki Europy zachodniej (Niemcy, Holandia ) oraz wschodniej (Litwa, Łotwa, Rosja).